KOŁDRY HOTELOWE ASORTYMENT ROZMIAR WAGA

Do produkcji kołder używamy sprężystej włókniny poliestrowej, która obszyta jest wysokiej jakości tkaniną poliestrową. Całość wykończamy estetyczną lamówką, która zabezpiecza brzegi kołdry przed przetarciem i uszkodzeniem. Używamy gęstego i trwałego ściegu przy pikowaniu.

Dbałość o każdy szczegół powoduje, że nasze kołdry są wyjątkowo puszyste i wytrzymałe co sprawia, że doskonale sprawdzają się w użytkowaniu. Łatwo się piorą i szybko schną.

Tkanina, która stanowi poszycie kołdry nie jest śliska - kołdra stabilnie przylega do poszwy i się w niej nie przemieszcza.

Do produkcji nie używamy surowców pochodzących z recyklingu - dlatego nasze wypełnienia mają śnieżnobiały kolor i są całkowicie bezpieczne dla alergików.

W ofercie mamy kołdry STANDARD i PREMIUM.  

Do produkcji kołder PREMIUM używamy ocieplacza o podwyższonych parametrach sprężystości , tkaniny o   bardziej wytrzymałym splocie i stosujemy gęstszy i bardziej wytrzymały ścieg przy pikowaniu niż w wersji  STANDARD .  

Kołdry PREMIUM służą kilka sezonów dłużej niż STANDARD. 

W zależności od warunków użytkowania wykonujemy kołdry letnie, całoroczne i zimowe. 

rozmiary kołder tabela
kołdra
kołdra zbliżenie
Product added to wishlist
Product added to compare.

TA STRONA KORZYSTA Z CIASTECZEK, ABY LEPIEJ ŚWIADCZYĆ USŁUGI. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE.