ASORTYMENT PROMOCYJNY ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

Współpracujemy z obiektami całorocznymi i sezonowymi z terenu całej Polski

W nasze wyroby zaopatrujemy: sanatoria, pensjonaty, hotele, SPA  .

Z naszych usług korzystają również ośrodki kolonijne , domy wczasowe, akademiki, bursy i DPS-y.

Potencjalnych odbiorców zaopatrujemy w bezpłatne testery naszych wyrobów.

Korzystając z wieloletniej praktyki chętnie służymy Państwu rzetelnym doradztwem przy doborze odpowiedniego asortymentu. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów co pozwala nam optymalnie dobrać ofertę do Państwa potrzeb. 

Oferujemy między innymi:

POŚCIELE ( POSZEWKI, POSZWY I POSZEWKI )

Do produkcji pościeli używamy tkanin 100 % bawełnianych, oraz mieszankowych bawełna/poliester .

Dysponujemy typowymi tkaninami o splocie płóciennym, satynowym, satynowym w paski ( adamaszek ) o szerokości: 2, 4, 10, 20, 27 mm

                                 

Wysokiej jakości surowce użyte do ich produkcji i nowoczesna technologia gwarantuje trwałe kolory i wysokie parametry wytrzymałościowe.

Poszewki zaopatrzone są w duży 20 cm zakład a poszwy mają zakład 30 cm - zapobiega to wydostawaniu się poduszki czy kołdry na zewnątrz.

Poszwy i poszewki hotelowe są przeznaczone do intensywnego użytkowania i prania przemysłowego w 95 st. C. Po praniu kurczą się tylko do 3%.

Poniżej typowe rozmiary ale na życzenie klienta uszyjemy każdy rozmiar 

Poszewka na poduszkę rozmiar w cm

40x40

50x60

50x70

60x70

70x80

Poszwa na kołdrę rozmiar w cm

140x20

160x200

180x200

200x200

220x200

PRZEŚCIERADŁA

 

Do szycia prześcieradeł hotelowych używamy wysokowytrzymałych tkanin bawełnianych przeznaczonych do prania przemysłowego w 95 st.C. Kurczliwość do 3%.

Szyjemy również prześcieradła jersey z gumką z wysokiej jakości krajowej dzianiny, odpornej na przetarcia i rozerwania. Prześcieradło nie ulega pillingowi - nie kulkuje się.

Temperatura prania dla prześcieradeł z jersey-u to 60 st. C.

Poniżej typowe rozmiary ale na życzenie klienta uszyjemy każdy rozmiar 

Rozmiar w cm

140x220

160x220

160x240

160x280

200x280

220x240

260x280

270x300

300x300


PODUSZKI PREMIUM – DO HOTELI

 

Poszycie poduszek to trójwarstwowy materiał składający się z:

Warstwy zewnętrznej – tkanina poliestrowa

Warstwy środkowej – sprężysta włóknina poliestrowa

Warstwy wewnętrznej – flizelina.

Do wypełnienia poduszek używamy kulki poliestrowej silikonowanej pierwotnej , co oznacza że:

nie pochodzi z recykingu

ma śnieżnobiałą barwę

jest bardzo sprężysta

- nie zbija się i jest puszysta w trakcie długiego użytkowania 

Poduszki są przepikowane bez użycia nici co wydatnie wydłuża jej okres eksploatacji. Pikowanie jest znacznie gęstsze niż w większości występujących na rynku poduszek – kształt poduszki długo pozostaje nie zmieniony. Poduszki są zaopatrzone w zamek co umożliwia wyjęcie wsadu lub jego spulchnienie.

Na życzenie, wypełnienie poduszki dodatkowo umieszczamy we flizelinowej koszulce, wtedy powyższe czynności wykonać można bardzo szybko i sprawnie. W miarę potrzeb prać można tylko warstwę zewnętrzną poduszki co wydatnie zmniejsza koszty prania.

Poniżej typowe rozmiary ale na życzenie klienta uszyjemy każdy rozmiar 

Rozmiar w cm

40x40

50x70

60x70

70x80

 

 KOŁDRY HOTELOWE

    

 Do produkcji kołder używamy sprężystej włókniny poliestrowej, która obszyta jest wysokiej jakości tkaniną poliestrową. Całość wykończamy estetyczną lamówką, która zabezpiecza brzegi kołdry przed przetarciem i uszkodzeniem. Używamy gęstego i trwałego ściegu przy pikowaniu.

Dbałość o każdy szczegół powoduje, że nasze kołdry są wyjątkowo puszyste i wytrzymałe co sprawia, że doskonale sprawdzają się w użytkowaniu. Łatwo się piorą i szybko schną.

Tkanina, która stanowi poszycie kołdry nie jest śliska - kołdra stabilnie przylega do poszwy i się w niej nie przemieszcza.

Do produkcji nie używamy surowców pochodzących z recyklingu - dlatego nasze wypełnienia mają śnieżnobiały kolor i są całkowicie bezpieczne co potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Nasze kołdry są lekkie , mają bardzo dobre właściwości termiczne a specjalnie dobrana struktura ocieplacza umożliwia prawidłową wentylację co zapewnia wysoki komfort użytkowania. 

Kołdry oferujemy w dwóch wariantach:

- CAŁOROCZNE.  Uniwersalna i antyalergiczna kołdra do użytku wielosezonowego. Nie przesuwa się w poszwie. Pranie wyrobu jest łatwe. Kołdra szybko schnie. Jest lekka i ciepła.

- LETNIE. Superlekka kołdra antyalergiczna na lato. Zapewnia odpowiedni komfort snu i wypoczynku. Zajmuje  mało miejsca.

Poniżej typowe rozmiary ale na życzenie klienta uszyjemy każdy rozmiar

Rozmiar w cm

140x200

160x200

180x200

220x200

OCHRANIACZE NA MATERAC (PODKŁADY HIGIENICZNE) NIEPRZEMAKALNE, „NIESZELESZCZĄCE” Z ATESTAMI

    

Dwuwarstwowy materiał z jakiego wykonujemy nasze wyroby skutecznie chroni materac przed zabrudzeniami. Warstwa spodnia to miękka „oddychająca” poliuretanowa membrana, która jest nieprzepuszczalna dla cieczy. Warstwa górna to bardzo wytrzymała i odporna na zabrudzenia dzianina poliestrowa. Każde zabrudzenie można usunąć w praniu w temperaturze nie przekraczającej 45 st.C. Po 30 minutach ochraniacz jest suchy i gotowy do użycia. Mniejsze zabrudzenia usuwamy miejscowo bez konieczności prania całości. Ochraniacz jest bardzo miękki i delikatny w dotyku. Nie „szeleści” jest „cichy” i nie wyczuwa się go pod prześcieradłem. Na każdym rogu jest umieszczona szeroka guma , która zapobiega przesuwaniu się materaca. Klienci wysoko cenią sobie walory użytkowe naszego wyrobu.

Temperatura prania do 95 st. C potwierdzone badaniami Instytutu Włókiennictwa w Łodzi.

Wytrzymałość na rozdzieranie- zgodna z Klasą 2, na przekłucie zgodna z Klasą 2 i wodoszczelność zgodna z Klasą 1 dla Służb Medycznych potwierdzona przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie ( nr 241/PB-COV/2020/NO )

Badania wykonano w laboratorium firmy Proteon Pharmaceuticals SA we współpracy z Instytutem Biologii Medycznej PAN potwierdzają, że badany materiał spełnia wymogi dla 4 poziomu ochrony. Badania dotyczyły przenikania bakteriofagów. Wyniki badań stwierdzają brak przenikania bakteriofagów przez badane próbki. 

Powyższe sprawia, że ochraniacz nie tylko skutecznie chroni materac przed zabrudzeniem, ale również stanowi barierę przed wirusami i bakteriami. Możliwość prania w 95 st. C daje możliwość prawidłowego odkażenia wyrobu.

Szyjemy również ochraniacze, które zabezpieczają także boki materaca.

Poniżej typowe rozmiary ale na życzenie klienta uszyjemy każdy rozmiar

Rozmiar w cm

90x200

140x200

160x200

180x200

200x220

NARZUTY NA ŁÓŻKA, SZALE

            

Narzuty wykonane są z trzech warstw : z zewnątrz 100% tkanina poliestrowa , wewnątrz poliestrowa włóknina. Całość jest dwustronnie przepikowana metodą termiczną bez użycia nici – nie ma niebezpieczeństwa jej zaciągnięcia i zniszczenia struktury wyrobu. Nasze narzuty wykończone są estetyczną lamówką.

Rozmiar narzuty wykonujemy według wskazań klienta .

Z reguły używamy dwóch zestawów kolorystycznych : beż/brąz , szary / grafit

Narzuty są bardzo trwałe, lekkie i tanie w praniu . Nie pilingują(nie kulkują) się . Można je używać dwustronnie.  

Poniżej typowe rozmiary ale na życzenie klienta uszyjemy każdy rozmiar 

Rozmiar w cm

100x140

100x240

150x180

160x170

180x220

180x240

200x220

2220x220

220x240

RECZNIKI HOTELOWE, BIAŁE I KOLOROWE

Wytrzymałe bawełniane ręczniki frotte doskonale chłoną wilgoć. Boki są dodatkowo obszyte szwem wzmacniającym. Przeznaczone do prania przemysłowego w 95 st.C

      

            

                                     PALETA KOLORÓW

          

Poniżej typowe rozmiary i parametry ręczników

Asortyment/Przeznaczenie

Gramatura

Kolor

Wzór

Rozmiar w cm

Hotelowy

500

Biały

Gładki

50x100 ; 70x140

Hotelowy

450

Biały

Gładki

50x100 ; 70x140

Hotelowy

500

Biały

Napis HOTEL

50x100 ; 70x140

SPA zabiegi

400

Kolor

Gładki

30x50 ; 50x100 ; 70x140

SPA zabiegi, basen

500

Kolor

Gładki

30x50 ; 50x100 ; 70x140

DYWANIKI ŁAZIENKOWE - STOPKI

Gramatura 650/700 g/m2

Rozmiar 50x70 cm. Dywanik oferujemy białe i w kolorze. Dostępny asortyment poniżej:

Stopki białe pierzemy w temperaturze do 95 st. C. Kolory do 65 st. C

SZLAFROKI HOTELOWE

Szlafrok PREMIUM

Oferowane przez nas szlafroki składają się z dwóch warstw. Warstwa wewnętrzna, do bezpośredniego kontaktu z ciałem wykonana jest ze 100% bawełnianej frotte co zapewnia doskonałe wchłanianie wilgoci. Warstwa zewnętrzna to puszysty, bardzo miękki i odporny na zabrudzenia poliestrowy welur. Aby szlafrok optymalnie dopasować do sylwetki, szlufki do paska umieszczone są na dwóch wysokościach. Szlafrok ma dwie praktyczne kieszenie i ozdobiony jest ładnym kołnierzem. Całość wykończona jest szarą lamówką, która podkreśla elegancki fason wyrobu. Szlafrok pierze się łatwo zachowując ładną biel w temperaturze nie przekraczającej 65 st.C.

Szlafroki nie kurczą się w praniu. Faktyczna kurczliwość to tylko 1,5 % .

Oferujemy również szlafroki frotte PLUS.

Tkanina z której uszyte są szlafroki to wytrzymała i miła w dotyku bawełniana frotta. Szlafroki ze względu na swoje właściwości świetnie sprawdzą się jako płaszcz kąpielowy i okrycie do przemieszczania się w strefie SPA.

frotte

Mamy również w ofercie jednowarstwowe bawełniane szlafroki typu STANDARD. Szlafroki wykonany są z tkaniny typu "gofra" i doskonale  sprawdzą się w SPA.