Kołdry hotelowe całoroczne letnie...
Kołdry hotelowe całoroczne letnie...

Kołdry hotelowe całoroczne letnie zimowe wszystkie rozmiary

Kołdry hotelowe pikowane są  lekkie, maja bardzo dobre właściwości termiczne i wentylacyjne. Lamówka z tkaniny zabezpiecza kołdrę przed przetarciem. Kołdry produkujemy w trzech wariantach: zimowym, całorocznym i letnim.

Każdy z rodzajów jest wykonany z dbałością o szczegóły i z zachowaniem norm jakościowych dla intensywnego użytkowania w warunkach hotelowych

Kołdra Hotelowa Całoroczna          Kołdra Hotelowa Zimowa          Kołdra Hotelowa Letnia

Rozmiar
Sezon
 

Do produkcji kołder, jako ocieplacza używamy sprężystej włókniny poliestrowej, która obszyta jest trwałą tkaniną poliestrową. Używamy gęstego i trwałego ściegu przy pikowaniu. Całość jest wykończona estetyczną lamówką z tkaniny, która zabezpiecza brzegi kołdry przed zniszczeniem i przetarciem.                                                          Kołdry nie są śliskie i nie przesuwają się w poszwie. Łatwo się piorą w temperaturach do 60 st. C i szybko schną. Można je wirować. Warto sprawdzić nasze rabaty. Zachęcamy do kontaktu. Zrobimy wycenę.

WIĘCEJ  INFORMACJI

No reviews

HOTELOWE KOŁDRY ROZMIAR WAGA

kołdry rozmiary tabela
Product added to wishlist
Product added to compare.

TA STRONA KORZYSTA Z CIASTECZEK, ABY LEPIEJ ŚWIADCZYĆ USŁUGI. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE.