Mieszanka bawełna poliester bielizna...
Mieszanka bawełna poliester bielizna...
Mieszanka bawełna poliester bielizna...

Mieszanka bawełna poliester bielizna pościelowa do hotelu

Tkaniny mieszankowe bawełny z poliestrem powstały aby poprawić własności tkanin bawełnianych nie tracąc jej walorów. Tkaniny mieszankowe są bardziej wytrzymałe na przetarcie i rozerwanie. Mniej się brudzą i gniotą. Szybciej schną i łatwiej się piorą. Skład procentowy udziałów bawełny w tkaninie jest tak dobrany, że zachowane są wszelkie walory użytkowe pościeli. Pościel mieszankowa jest tańsza od czysto bawełnianej, mniejsze są również koszty jej eksploatacji.

Więcej informacji

Rozmiar
rodzaj materiału
skład materiału
gramatura
 

Pościele hotelowe uszyte z tkanin mieszankowych płóciennych czy adamaszkowych cieszą się dużą popularnością. Do produkcji prześcieradeł zalecamy zdecydowanie jednak wybierać tkaniny jednorodne - 100% bawełniane. Tkaniny mieszankowe mimo swoich niezaprzeczalnych zalet mają jednak skłonność do pillingu (kulkowania). Co prawda przebiega to przy dużym nacisku i tarciu ale tak właśnie dzieje się z prześcieradłem. Ze względu na koszty zalecamy wybór pościeli mieszankowej ale prześcieradła powinny być zrobione z tkanin jednorodnych.

WIĘCEJ INFORMACJI O PRODUKTACH

No reviews
Product added to wishlist
Product added to compare.

TA STRONA KORZYSTA Z CIASTECZEK, ABY LEPIEJ ŚWIADCZYĆ USŁUGI. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE.