Hotelowe białe poszwy 140x200,...

Hotelowe białe poszwy 140x200, 160x200, 220x200 i poszewki 50x60, 50x70, 70x80 adamaszek producent

Poszewki hotelowe zaopatrzone są w duży 20 cm zakład a poszwy szyjemy z zakładem 30 cm. Duży zakład zapobiega wydostaniu się poduszki i kołdry na zewnątrz. Tkaniny użyte do produkcji pościeli z adamaszku zostały uszlachetnione ( więcej szczegółów), Stanowi to gwarancję pięknego wyglądu i satysfakcji z długoterminowego użytkowania. Pościele bawełniane kurczą się po pierwszym praniu tylko do 3% a pościele hotelowe uszyte z tkanin mieszankowych bawełna z poliestrem do 1 %.

Więcej informacji

Rozmiar
rodzaj materiału
skład materiału
 

Do produkcji poszew i poszewek hotelowych używamy sprawdzonych tkanin bawełnianych lub mieszankowych- bawełna z poliestrem. Nowoczesna technologia sprawia, że producenci tkanin potrafią wytworzyć tkaniny bardzo równomierne, lekkie a jednocześnie wyjątkowo wytrzymałe. Pościel hotelowa wytworzona z tkanin o gramaturze 125-145 g/m2 spełnia wszystkie wymagania jakościowe a dodatkowym jej atutem są niższe koszty prania i eksploatacji. Adamaszek używany przez nas do szycia poszew i poszewek ma paski: 4 mm, 1 cm lub 2 cm. 

WIĘCEJ INFORMACJI

No reviews

POSZWY POSZEWKI HOTELOWE Z ADAMASZKU SATYNY PŁÓTNA BAWEŁNA MIESZANKA POLIESTER ROZMIARY

Product added to wishlist
Product added to compare.

TA STRONA KORZYSTA Z CIASTECZEK, ABY LEPIEJ ŚWIADCZYĆ USŁUGI. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE.