Pościel hotelowa producent, rodzaj...
Pościel hotelowa producent, rodzaj...
Pościel hotelowa producent, rodzaj...

Pościel hotelowa producent, rodzaj tkanin

Najważniejszym elementem przy produkcji pościeli jest dobór tkaniny o odpowiednich parametrach. Do produkcji pościeli używamy tkanin 100 % bawełnianych, oraz mieszankowych bawełna/poliester. Dysponujemy typowymi tkaninami o SPLOCIE PŁÓCIENNYM, SATYNOWYM, SATYNOWYM W PASKI ( ADAMASZEK )  Aby pościel hotelowa pasowała po praniu na kołdrę i na poduszkę musimy wiedzieć jaka jest kurczliwość wybranej tkaniny. Wiedząc to uszyjemy pościel z odpowiednim zapasem. Tkaniny bawełniane nieuszlachetnione  kurczą się po praniu ok. 6%. Te  uszlachetnione do 3%. Tkaniny mieszankowe bawełna z poliestrem kurczą się do 2 %. 

WIECEJ INFORMACJI O PRODUKTACH

Kolor
rodzaj materiału
skład materiału
gramatura
 

Bawełna 100% o splocie płóciennym częściej wybierana jest do szycia prześcieradeł.

Mieszankę bawełna z poliestrem używa się najczęściej do produkcji poszew i poszewek. Tutaj króluje zdecydowanie satyna w paski czyli adamaszek. Pościele adamaszkowe i płócienne powstają zarówno ze 100% bawełny jak i z tkanin mieszankowych.

Pościel z dodatkiem poliestru jest trwalsza niż bawełniana, łatwiej się pierze i szybciej schnie.  Wszystkie tkaniny, z których powstają nasze pościele są przeznaczone do intensywnego długiego użytkowania i przemysłowego prania w 95 st. C. Na życzenie zamawiającego na pościeli haftujemy logo klienta

No reviews

POSZWY POSZEWKI HOTELOWE PRZEŚCIERADŁA ADAMASZEK SATYNA PŁÓTNO BAWEŁNA MIESZANKA POLIESTER ROZMIARY

pościel symbol

Rozmiary i asortyment prześcieradeł hotelowych

tabela rozmiary prześcieradeł
Product added to wishlist
Product added to compare.

TA STRONA KORZYSTA Z CIASTECZEK, ABY LEPIEJ ŚWIADCZYĆ USŁUGI. DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY OZNACZA, ŻE ZGADZASZ SIĘ NA ICH UŻYCIE.